Anasayfa

Eski belediye başkanımız Sn Emin HALEBAK'ın millletvekilliği için istifasının ardından yerine seçilen Dr. Murat GERENLİ'yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Lüleburgaz Kent Konseyi olarak birlikte çalışmaktan onur duyacağımızı, yanında olduğumuzu belirttik
18.05.2018
Toplantı Kırklareli Kent Konseyi Başkanı Seyfi MERİÇ, Kırklareli Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyesi Erol ÖZKAN, Edirne Kent Konseyi Başkanı Ziya GÖKERKÜÇÜK, Uzunköprü Kent Konseyi Başkanı Dr. Mehmet AKBAL, Uzunköprü Kent Konseyi Genel Sekreteri Seçkin İNCİOĞLU, Keşan Kent Konseyi Başkanı Necmettin BAYGÜL, Keşan Kent Konseyi Başkan Yard. Hasan KARAGÖZ, Lüleburgaz Kent Konseyi Başkanı Dr. Bülent ÖNDER ve Lüleburgaz Kent Konseyi Genel Sekreteri Seher ZAMÜR’ün katılımı ile Lüleburgaz Belediye binası alt katında bulunan toplantı odamızda gerçekleştirilmiştir.
11.04.2018
Lüleburgazlı öğrenciler, Lüleburgaz Kent Konseyi tarafından düzenlenen etkinlikle 28 Mart 2018 Çarşamba günü Gençlik Parkı’nda kitap okudular.
29.03.2018
11 Mart 2018 pazar günü saat 20.00'de Emek Pazarı İstihdam Çalışma Grubu ve LÜKSAD’ın (Lüleburgaz Kültür Sanat veSpor Derneği) sahnelediği “KADIN KISMI” adlı oyunumuz için Aşkiye - Neşet ÇAL sahnesinde bekleniyorsunuz.
09.03.2018
Lüleburgaz Kent Konseyi Kadın Meclisi 8 Mart 2018 Perşembe günü saat 12.00 da Zübeyde Hanım Parkında Çağdaş Öğretmenler Korosu eşliğinde toplanarak saat 12.30 da Eski Hükümet Konağı önünde Saygı duruşunun ardından Çelenk koyacaktır. Lüleburgaz’da bulunan tüm emekçi kadınlar davetlidir. 11 Mart 2018 pazar günü saat 20.00da ise Emek Pazarı İ.Ç.G. ve LÜKSAD’ın sahnelediği “KADIN KISMI” adlı oyun Aşkiye - Neşet ÇAL sahnesinde sergilenecektir.
07.03.2018
Lüleburgaz Kent Konseyi Yürütme Kurulunun 26.02.18 tarihinde yaptığı genişletilmiş toplantıya tüm Meclisler ve Çalışma Grupları başkanları katılmıştır. Toplantıda bundan sonraki sürece dönük projeler, kurumsallaşma ve büyümek için yapılacak atılımlar görüşüldü. Karşılıklı fikir alışverişleri ile verimli ve huzur içinde geçen toplantı sonucunda,
28.02.2018
Kent Konseyi Başkanlığına Dr. Bülent ÖNDER'in seçilmesinin ardından Yürütme Kurulu olarak Lüleburgaz Kaymakamımız Sn. Mustafa KAYA ve Lüleburgaz Belediye Başkanımız Sn. Emin HALEBAK'ı makamında ziyaret ettik. Kent Konseyi olarak bundan soraki süreçte Lüleburgazın gelişmesi yolunda birlikte güzel projelere imza atmak için çalışmaya hazır olduğumuzu ilettiğimiz ziyaretlerimiz karşılıklı fikir alış verişleriyle sona erdi. Kaymakamımız Sn. Mustafa KAYA ve Belediye Başkanımız Sn. Emin HALEBAK'a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
21.02.2018
Lüleburgaz Kent Konseyi duyarlı, kentin problemlerine çözüm için emeğini esirgemeyecek insanlarla daha güçlü hale gelecektir. Yaşadığımız kenti tüm yönlerden güçlendirerek çocuklarımıza daha yaşanası bir yer bırakmak için olmazsa olmazımız çözüm yönünde önümüze dikilen tüm engelleri yıkmak, ortak problemlere çözüm aramak için birlik olmamızdır. Mücadele edeceğimiz platform Kent Konseyidir. Kent Konseyi tüm kamu kurum, kuruluş ve derneklerin ortak oluşumudur. Yasayla kurulan Kent Konseyi vasıtasıyla bir araya gelerek çözümde her bireyin etkin rol almasına ortam sağlanmaktadır.
18.02.2018
Kent Konseyi genel Kurulu tamamlandı. Artık çalışma zamanı. Lüleburgaz kent konseyi olarak malesef kurulduğumuz günden beri çalışan emek veren gönülden karşılıksız çalışıp karşılığında üzülen başkanlarımıza, yürütme kurulu üyelerimize rağmen henüz yapısal sorunlarımızı aşamadık. "Gönülden ve gerekirse cebimizden harcayarak işler yapacağız." diye girdik bu işe. Öncelikle kendi imkanlarımla şu anda karşınızda beğenilerinize sunduğum bu web sitesini kurdum. Çünki sizlerle ve dünyayla bağlantı için bu altyapı şarttı.
08.02.2018Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret36881
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.85235.8758
Euro6.51266.5387
Hava Durumu
Saat