Anasayfa

Kent Konseyi Başkanlığına Dr. Bülent ÖNDER'in seçilmesinin ardından Yürütme Kurulu olarak Lüleburgaz Kaymakamımız Sn. Mustafa KAYA ve Lüleburgaz Belediye Başkanımız Sn. Emin HALEBAK'ı makamında ziyaret ettik. Kent Konseyi olarak bundan soraki süreçte Lüleburgazın gelişmesi yolunda birlikte güzel projelere imza atmak için çalışmaya hazır olduğumuzu ilettiğimiz ziyaretlerimiz karşılıklı fikir alış verişleriyle sona erdi. Kaymakamımız Sn. Mustafa KAYA ve Belediye Başkanımız Sn. Emin HALEBAK'a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.
21.02.2018
Lüleburgaz Kent Konseyi duyarlı, kentin problemlerine çözüm için emeğini esirgemeyecek insanlarla daha güçlü hale gelecektir. Yaşadığımız kenti tüm yönlerden güçlendirerek çocuklarımıza daha yaşanası bir yer bırakmak için olmazsa olmazımız çözüm yönünde önümüze dikilen tüm engelleri yıkmak, ortak problemlere çözüm aramak için birlik olmamızdır. Mücadele edeceğimiz platform Kent Konseyidir. Kent Konseyi tüm kamu kurum, kuruluş ve derneklerin ortak oluşumudur. Yasayla kurulan Kent Konseyi vasıtasıyla bir araya gelerek çözümde her bireyin etkin rol almasına ortam sağlanmaktadır.
18.02.2018
Kent Konseyi genel Kurulu tamamlandı. Artık çalışma zamanı. Lüleburgaz kent konseyi olarak malesef kurulduğumuz günden beri çalışan emek veren gönülden karşılıksız çalışıp karşılığında üzülen başkanlarımıza, yürütme kurulu üyelerimize rağmen henüz yapısal sorunlarımızı aşamadık. "Gönülden ve gerekirse cebimizden harcayarak işler yapacağız." diye girdik bu işe. Öncelikle kendi imkanlarımla şu anda karşınızda beğenilerinize sunduğum bu web sitesini kurdum. Çünki sizlerle ve dünyayla bağlantı için bu altyapı şarttı.
08.02.2018

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam59
Toplam Ziyaret2126
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.76723.7823
Euro4.65434.6729
Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° 4°
Saat